| PRESENTATIE NIEUW BOEK OVER JOHN LENNON ‘SHIVERING INSIDE’ |
|
|
|
| maandag, 20 september 2010 09:24 | |||
|
Jude Southerland Kessler, auteur van ‘Shoulda Been There’, een beschrijving van het leven van John Lennon tot 1962, zal tijdens een party ter herdenking van de 70ste verjaardag van John Lennon op zaterdag 16 oktober haar nieuwe boek ‘Shivering Inside’ presenteren.
Ook Dara Roberts, de getalenteerde Stanford student, die gevraagd werd een hoofdstuk te schrijven, zal aanwezig zijn. Er zal verjaardagstaart en koffie worden geserveerd om de afsluiting te vieren van de wereldwijde gedenking aan zijn verjaardag die een week duurde. Er zullen gesigneerde posters (door zowel Jude, Richard en Dara) van de cover van het boek worden weggeven aan de eerste 25 kopers. Kessler koos voor de presentatie het dorp Doylestown, 43 kilometer ten noorden van Philadelphia, om sentimentele redenen. Ze beleefde daar de vijf gelukkigste jaren van haar leven en ze schreef daar haar eerste boek in een 100 jaar oud huis. ‘Shivering Inside’ is het tweede boek (van een geplande serie van negen) over het leven van John Lennon. Het beschrijft de periode van 10 december 1961 tot midden 1963 toen Julian werd geboren. Het behandelt de opkomst van de Beatles tot Beatlemania, het overlijden van Stu Sutcliffe, de vervanging van Pete best door Ringo Starr, de bruiloft van John en Cynthia en de geboorte van Julian. Het boek werd geschreven met hulp van Bill Harry (die ook het voorwoord schreef en bijzondere foto’s leverde), Sam Leach, Joe Flannery, en Richard Langham. Het boek bevat naast de 675 pagina’s, ook nog een ‘Encyclopedia of Characters’ met biografieën, een verklarende woordenlijst van het Scouse, het dialect dat in Liverpool wordt gesproken en veel foto’s van verzamelaars uit de hele wereld. Het boek kan worden besteld op http://www.ontherockbooks.com/Shoulda/PreOrderShivering.html Iedereen is uiteraard welkom tijdens de party in Doylestown op 16 oktober a.s. (Bron: beatlesnews.com)
|
JOHN LENNON PROMO JUKEBOX SINGLE UIT MALEISIEVerre landen, vreemde platen! Deze speciaal voor jukeboxen gemaakte single heeft John Lennon's "Woman" op de a-kant en een nummer van ene Cherry Laine op de b-kant. Jukebox singles zijn maar korte tijd gemaakt in Maleisie, de CD werd steeds populairder in de tachtiger jaren en de jukeboxen verdwenen naar de huiskamers van de verzamelaars. En de bijzondere jukebox singles verhuizen nu naar de platenkasten van de verzamelaars!Redactie: Franck Leenheer & Ed Dieckmann © Franck... ![]() |
|
|