Home Nieuws AANTAL TOESCHOUWERS VOOR REÜNIE VAN DINGWALL BEATLES OPTREDEN GROEIT
AANTAL TOESCHOUWERS VOOR REÜNIE VAN DINGWALL BEATLES OPTREDEN GROEIT PDF Afdrukken E-mail
maandag, 21 maart 2011 12:41

Organisatoren van een poging om een reünie te organiseren voor 19 mensen die The Beatles hebben zien optreden in een gemeentehuis in 1963 hebben inmiddels 24 reacties gehad van mensen die beweren daar bij te zijn geweest.

Billy Shanks helpt mee in de zoektocht naar mensen in het publiek tijdens het optreden in 1963 in Dingwall, Ross-shire.
Hij zei dat mensen hebben gereageerd die de muziek helemaal niets vonden. Ze vertrokken en gingen naar een lokale band kijken in het nabijgelegen Strathpeffer.
Op 8 april staat een reünie gepland in het gemeentehuis.

De 19 mensen die in eerste instantie werden gezocht door de heer Shanks van Dingwall Business Associatio, waren mensen die hadden betaald om The Beatles te zien. De heer Shanks vertelde aan de BBC News Scotland website dat de bij 24 mensen, die tot nu toe naar voren zijn gekomen, ook mensen zijn die die avond drinken hebben geserveerd of in de garderobe werkten. Hij zei dat er ook mensen waren die hadden betaald voor een kaartje, maar later toch vertrokken en hun geld terugkregen.

De mensen uit het publiek en degenen die die avond werkten hebben uit heel Schotland gereageerd, maar ook vanuit Zuid-Afrika en Nieuw-Zeeland. De heer Shanks zei dat iedereen die tot nu toe contact heeft opgenomen, zal worden uitgenodigd voor de reünie.
In de weken na het optreden in Dingwall hadden The Beatles hun eerste top 10 hit met ‘Please Please Me’. Binnen een jaar waren ze de meest populaire band ter wereld.

De heer Shanks heeft eerder aan BBC Good Morning Scotland verteld dat een optreden van een lokale band, de Melotones, in het nabijgelegen Strathpeffer die avond een grotere attractie was. Hij ging zelf naar het gemeentehuis om naar The Beatles te kijken, maar bedacht zich toen portier David Murray tegen hem zei dat de muziek niet goed was.

(Bron: bbc.co.uk)
(Vert.: Ellen Clement)

 

Inloggen/registreren



Geregistreerde bezoekers ontvangen regelmatig onze nieuwsbrief en profiteren van onze kortingsacties.

Collectors item van de week

JOHN LENNON PROMO JUKEBOX SINGLE UIT MALEISIE

Verre landen, vreemde platen! Deze speciaal voor jukeboxen gemaakte single heeft John Lennon's "Woman" op de a-kant en een nummer van ene Cherry Laine op de b-kant. Jukebox singles zijn maar korte tijd gemaakt in Maleisie, de CD werd steeds populairder in de tachtiger jaren en de jukeboxen verdwenen naar de huiskamers van de verzamelaars. En de bijzondere jukebox singles verhuizen nu naar de platenkasten van de verzamelaars!Redactie: Franck Leenheer & Ed Dieckmann © Franck...

News image
Verder>>

Wie is online?

We hebben 96 gasten en 1 lid online

www.beatlesfanclub.nl