Home Nieuws JULIAN LENNON ZEGT DAT ZIJN NIEUWE ALBUM BIJNA PER ONGELUK TOT STAND GEKOMEN IS
JULIAN LENNON ZEGT DAT ZIJN NIEUWE ALBUM BIJNA PER ONGELUK TOT STAND GEKOMEN IS PDF Afdrukken E-mail
donderdag, 15 september 2011 12:30

Julian Lennon zegt dat zijn nieuwe album ‘Everything Changes’ geleidelijk tot stand gekomen is. 'Ik word zenuwachtig als ik niet af en toe een gitaar oppak of achter de piano zit… Dat moet ik doen; ik heb geen keuze,' zegt hij in een persbericht.

Uiteindelijk had hij basisideeën voor meer dan 30 nummers, waarvan er 12 op ‘Everything Changes’ komen, wat geproduceerd wordt door Lennon en Grant Ransom. Het album is gemaakt met wat hulp van een paar van zijn beste vrienden.

Hij omschrijft het als 'iets vrijer en losser dan mijn eerdere werk, het is mijn favoriete album tot nu toe.' Het album, zijn eerste sinds 1998, komt in het begin van oktober uit in de V.S. en de UK. De single ‘Lookin’ 4 Luv’ wordt gedraaid op BBC radio en is beschikbaar op iTunes in de UK.

Het album is al een tijdje in de maak en heeft eerder wat vertraging opgelopen. In een interview uit 2009 met Larry Rodgers van de krant Arizona Republic, zei Lennon dat hij, ondanks dat hij sinds 1998 geen album meer heeft uitgebracht, nooit de muziek nooit verlaten heeft.
'Het is niet dat ik gestopt ben met schrijven,' zei hij tegen Rodgers. 'Ik was gewoon de industrie en de mensen die daarin zaten zat, want het had niets te maken met muziek, en dat was al jaren zo. Het ging alleen om geld verdienen.

Na het laatste album (‘Photograph Smile’ uit 1998), waar ik met veel plezier aan heb gewerkt… Ik ging op pad om het te promoten… maar ik kreeg het gevoel dat ik weer teleur werd gesteld (door degene die de marketing van het album deden).  Ik zei, ‘Nu is het genoeg. Ik ben hier weg.’'

De laatste jaren heeft Lennon zich bezig gehouden met fotografie, films maken en filantropisch werk, waaronder zijn White Feathers Foundation.
Video: 'Everything Changes'.

(Bron: l.wbx.me)
(Vert.: Frances Vermeulen)

 

Inloggen/registreren



Geregistreerde bezoekers ontvangen regelmatig onze nieuwsbrief en profiteren van onze kortingsacties.

Collectors item van de week

JOHN LENNON PROMO JUKEBOX SINGLE UIT MALEISIE

Verre landen, vreemde platen! Deze speciaal voor jukeboxen gemaakte single heeft John Lennon's "Woman" op de a-kant en een nummer van ene Cherry Laine op de b-kant. Jukebox singles zijn maar korte tijd gemaakt in Maleisie, de CD werd steeds populairder in de tachtiger jaren en de jukeboxen verdwenen naar de huiskamers van de verzamelaars. En de bijzondere jukebox singles verhuizen nu naar de platenkasten van de verzamelaars!Redactie: Franck Leenheer & Ed Dieckmann © Franck...

News image
Verder>>

Wie is online?

We hebben 79 gasten online

www.beatlesfanclub.nl